Συγχαίρουμε τους παρακάτω μαθητές του Γυμνασίου και του Λυκείου μας για την απόκτηση των πτυχίων της Αγγλικής Γλώσσας και τους ευχόμαστε κάθε παραπέρα πρόοδο και επιτυχία.

 

    Proficiency of Cambridge University

1 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Α’  Λυκείου Grade A
2 ΣΚΟΥΛΑΡΙΓΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ΄ Γυμνασίου Grade C

     ECPE  (Proficiency 100% επιτυχία)

1 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ΄ Γυμνασίου
2 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Α’  Λυκείου
3 ΚΑΛΠΑΔΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Α’  Λυκείου
4 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Γυμνασίου
5 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α’  Λυκείου
6 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ΄ Γυμνασίου
7 ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΚHΣΤΙΣ ΣΩΤΗΡΙΑ Α’  Λυκείου
8 ΠΙΤΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ Γ΄ Γυμνασίου
9 ΠΙΤΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ΄ Γυμνασίου
10 ΣΑΛΓΚΑΜΗΣ ΔΑΝΙΗΛ Γ΄ Γυμνασίου
11 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Γυμνασίου
12 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ΄ Γυμνασίου
13 ΣΤΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΤΑΞΙΑ Γ΄ Γυμνασίου
14 ΤΖΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Γυμνασίου
15 ΦΟΥΝΤΑ ΕΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ΄ Γυμνασίου
16 ΨΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ΄ Γυμνασίου

     C2 (Proficiency) MSU

1 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α’  Λυκείου
2 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α’  Λυκείου
3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α’  Λυκείου
4 ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΤΕ ΠΑΘ ΙΣΑΒΕΛΛΑ Α’  Λυκείου

 

    ECCE  (100% επιτυχία)

1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Β΄ Γυμνασίου
2 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Β’  Γυμνασίου
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΪΔΩ Β’  Γυμνασίου
4 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Β΄ Γυμνασίου
5 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Β’  Γυμνασίου
6 ΛΙΟΓΓΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β΄ Γυμνασίου
7 ΜΑΓΡΙΖΟΣ ΔΑΝΙΗΛ Β’  Γυμνασίου
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β΄ Γυμνασίου
9 ΝΟΤΑ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ Γ΄ Γυμνασίου
10 ΤΣΟΓΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ Β΄ Γυμνασίου

     FCE  (100% επιτυχία)

1 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Grade B
2 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΛΙΛΗ  Grade A
3 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Grade C
4 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Grade B
5 ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΦΑΙΗ  Grade A
6 ΚΟΣΜΑ ΣΤΑΣΕΝΙΑ  Grade B
7 ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΗΛΙΑΝΑ  Grade C
8 ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  Grade B
9 ΞΟΜΑΛΗ ΔΟΜΝΑ  Grade A
10 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΣ  Grade C
11 ΤΣΙΟΓΓΑ ΦΑΙΗ  Grade A
12 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ  Grade C

    Β2  LRN

1 ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α’  Λυκείου
2 ΔΟΞΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ΄ Γυμνασίου

    Β2  ESB

1 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass with Merit
2 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass
3 ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass with Distinction
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass with Merit
5 ΤΣΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass with Merit
6 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass with Merit
7 ΠΑΠΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass
9 ΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass with Merit
10 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass
11 ΘΑΝΟΥ ΓΙΑΣΜΙΝ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass
12 ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ΄ Γυμνασίου ESB – B2 Pass