ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

1 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Νομικής Θεσ/νίκη
2 ΜΑΣΒΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ Νομικής Θεσ/νίκη
3 ΞΟΜΑΛΗ ΔΟΜΝΑ Νομικής Κομοτηνή
4 ΜΠΟΥΧΤΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ Πολιτικών Επιστημών Θεσ/νίκη
5 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΪΔΩ Κοινωνικής Εργασίας Κομοτηνή
6 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωάννινα
7 ΚΡΙΚΕΛΗ ΑΓΑΠΗ Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπ/σης Βόλος
8 ΓΚΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑ Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνή
9 ΤΣΟΓΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Κρήτης
10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Ρόδος

ΣΠΟΥΔΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

1 ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΤΩΝΙΑ Ιατρικής Λάρισα (2η)
2 ΝΤΕΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ιατρικής Λάρισα (3ος)
3 ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Φαρμακευτικής Αθήνα (7ος)
4 ****041* Φαρμακευτικής Πάτρα
5 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα (7ος)
6 ΖΙΜΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Κτηνιατρικής Καρδίτσα
7 ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Νοσηλευτικής Αθήνα (7ος)
8 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Χημείας Θεσσαλονίκη
9 ΒΑΡΣΑΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
10 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
11 ΜΑΚΡΗ ΕΡΙΦΥΛΛΗ Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
12 ΛΙΟΓΓΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκη
13 ΞΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φυσικοθεραπείας Λαμία
14 ****842* Βιοϊατρικών Επιστημών Αιγάλεω
15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γεωπονίας Θεσ/νίκη ΑΠΘ
16 ΝΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Γεωπονίας Θεσ/νίκη ΑΠΘ
17 ****042* Κινηματογράφου Θεσσαλονίκη
18 ΤΣΙΜΠΟΛΗ ΡΩΜΥΛΙΑ Γεωπονίας Θεσσαλονίκη
19 ****841* Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Βόλος
20 ****842* Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρόδος
21 ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος
22 ****840* Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος Βόλος
23 ****840* Δημόσιας & Ενιαίας Υγείας Καρδίτσα

ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

1 ΞΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ικάρων Ιπτάμενοι
2 ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Βόλος
3 ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκη
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλος
5 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Φυσικής Αθήνα
6 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλος
7 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Ξάνθη
8 ΑΪΛΑΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΜΥ – Όπλα
9 ****840* Μαθηματικών Πάτρα
10 ****839* Φυσικής Ιωάννινα
11 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Ξάνθη

ΣΠΟΥΔΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκη
2 ΜΑΓΡΙΖΟΣ ΔΑΝΙΗΛ Οικονομικής Επιστήμης Πειραιάς
3 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Τρίκαλα (9ος)
4 ΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκη
5 ΖΑΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκη
6 ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ Οικονομικών Επιστημών Βόλος
7 ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μηχανικών Πληροφορικής & Ηλεκτρονικών Συστημάτων Θεσσαλονίκη
8 ΤΣΙΠΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Οικονομικών Επιστημών Βόλος
9 ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρα
10 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνή
11 ****842* Οικονομικών Επιστημών Σέρρες
12 ****843* Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Λάρισα
13 ΓΕΝΝΗΤΣΕΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Διοίκησης Επιχειρήσεων Λάρισα

Ξεχωριστές είναι και οι επιτυχίες των παρακάτω μαθητών μας να εισαχθούν σε κορυφαία πανεπιστήμια του εξωτερικού:

1 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ιατρική Σχολή University of Birmingham 
2 ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ University of Michigan (Ann Arbor, USA)