Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθειά τους και τα εξαιρετικά τους αποτελέσματα και τους ευχόμαστε καλές σπουδές.

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

1 Σκουλαρίγκη Δέσποινα Νομικής Αθήνα
2 Κωστοπούλου Ευθυμία Νομικής Θεσσαλονίκη
3 ****969* Νομικής Θεσσαλονίκη
4 Πλιάτσικα Ευτυχία Νομικής Κομοτηνή
5 Γερογιάννη Αναστασία-Μαρία Νομικής Κομοτηνή
6 Σδόγγου Εμμανουέλα Ψυχολογίας Αθήνα – Πάντειο
7 Κοσμά Αναστασία Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιάς
8 Γαύρου Ελένη Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη
9 Νότα Νικολέτα Φιλολογίας Θεσσαλονίκη
10 Ραυτοπούλου Ελένη-Ασημίνα Δημοσιογραφίας & Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκη
11 Κότια Αικατερίνη Δημόσιας Διοίκησης Αθήνα
12 Αναστασίου Στέργιος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη
13 Παπανικολάου Φωτεινή-Ιωάννα Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών Θεσσαλονίκη
14 Βολιώτη Ειρήνη Ιστορίας & Φιλοσοφίας της Επιστήμης Αθήνα
15 Ντελοπούλου Γεωργία – Μαρία Γλωσσικών & Διαπολιτισμικών Σπουδών Βόλος
16 Παππά Αλεξάνδρα Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Βόλος
17 Μακρή Βασιλική Θεατρικών Σπουδών Πάτρα
18 ****037* Μεσογειακών Σπουδών Ρόδος

ΣΠΟΥΔΕΣ ΥΓΕΙΑΣ

1 Σαλγκάμης Δανιήλ Ιατρικής Θεσσαλονίκη
2 Ζαβού Αλεξάνδρα Μαρία Ιατρικής Λάρισα (13η)
3 Αναστασίου Γεώργιος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκη (6ος)
4 Aγγελάκη Ζωή – Μαρία Ιατρικής Λάρισα
5 Μεταξιώτη Αικατερίνη Ιατρικής Λάρισα
6 Μηλιώνη Μαρία Ιατρικής Λάρισα (10%)
7 Δράκου Ειρήνη Χρυσοβαλάντου Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκη
8 ****042* Φαρμακευτικής Θεσσαλονίκη
9 Γαβριήλ Αντωνία Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκη
10 Κοντούρης Γεώργιος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα (7ος)
11 Εφραιμίδη Κλεονίκη Παυλίνα Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα (11η)
12 ****042* Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
13 ****041* Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
14 Στύλα Αγγελική Μεταξία Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
15 ****042* Χημείας Ιωάννινα
16 Σκέντος Δημήτριος Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
17 Ζαβός Ιωάννης Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας Λάρισα
18 ****971* Βιοτεχνολογίας Αθήνα
19 ****041* Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκη
20 ****042* Διαιτολογίας & Διατροφολογίας Τρίκαλα
21 ****041* Επιστήμης & Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσσαλονίκη
22 ****041* Γεωπονίας Θεσσαλονίκη ΔΙ. ΠΑ. Ε.
23 Καμπάκη Νικολέτα Μαρία Νοσηλευτικής Τρίπολη

  ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

1 Τσαλόπουλος Γεώργιος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Αθήνα
2 Πίττης Γεώργιος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Η/Υ Πάτρα
3 Παπαμαυρουδής Χαράλαμπος Μηχανολογων Μηχανικών Βόλος
4 Στεργιούλης Βασίλειος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Βόλος
5 Κοντόπουλος Πρόδρομος Μιχαήλ Ευελπίδων (ΣΣΕ) Όπλα
6 Κράβαρη Ουρανία Μαρία Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη
7 Καραγεώργου Μαρία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Ξάνθη
8 Σαμαρά Μαρία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Χανιά
9 Μίζιος Αντώνιος Μαθηματικών Θεσσαλονίκη
10 Σαλτογιάννης Βάιος ΣΜΥ Όπλα (16ος)
11 Κατσίδη Θεοδώρα Στατιστικής Αθήνα ΟΠΑ
12 Ψύχας Αθανάσιος Πολιτικών Μηχανικών Βόλος
13 Φώτης Γεώργιος Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Ηράκλειο – Εφαρμοσμένων Μαθηματικών
14 Δρόλια Βασιλική Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Ηράκλειο – Μαθηματικών
15 Μητσοπούλου Γεωργία Μαθηματικών & Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Ηράκλειο – Εφαρμοσμένων Μαθηματικών
16 Μπουλογιάννης Μιχαήλ Πολιτικών Μηχανικών Σέρρες
17 Χατζηρεπάνη Αθηνά-Ιωάννα Γεωπονίας Φλώρινα
18 Κατσής Χαράλαμπος Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδα
19 Γιαννόπουλος Ιωάννης Δασολογίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Καρπενήσι

ΣΠΟΥΔΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

1 Μακρίδης Γεώργιος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Αθήνα
2 Καρυώτης Ευάγγελος Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) Μακεδονίας
3 Κορωνού Αικατερίνη Ιστορίας & Φιλοσοφίας της Επιστήμης Αθήνα (15η)
4 Τσίνα Στεργιανή Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρα
5 Θάνος Γιασμίν – Ελέιν Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού Θεσσαλονίκη
6 Τσιωτής Παναγιώτης Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνή
7 Δοξαρά Αθανασία Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρα
8 Γιοβανόπουλος Δημήτριος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Λάρισα (22ος)
9 Σαμουλαδάς Κωνσταντίνος Αθανάσιος Ψηφιακών Συστημάτων Λάρισα
10 Σαμαρά Ανδριάνα Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνή
11 Τσιρογιάννης Γεώργιος Σχολή Μηχανικών ΑΕΝ
12 Κοκκινόπουλος Κωνσταντίνος Ψηφιακών Συστημάτων Λάρισα
13 ****044* Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Λάρισα
14 Κολοβός Ανδρέας Ψηφιακών Συστημάτων Λάρισα
15 Κοτοπούλης Αλέξανδρος Περικλής Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Καβάλα